Heinz Peter Maya *
(Villach 1944 geb.) "Damenporträt", rechts unten signiert Maya, Mischtechnik auf Papier, ca. 39 x 29 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
26.06.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Heinz Peter Maya *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.06.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 17.06. - 26.06.2013 |